هر فردی می تواند شاهد پیشرفت روز به روز صنعت ساختمان سازی و ابعاد آن در کوچه و خیابان ها باشد. همانطور که میدانید یکی از مهم ترین ارکان ساختمان سازی لوله کشی آن است. در نتیجه ساخت لوله و اتصالات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و هر روزه احساس نیاز به آن در دنیای مدرن امروزی بیشتر میشود. یکی از شرکت هایی که در تولید لوله و اتصالات کشور سهم به سزایی دارد، گروه کارخانجات پارس زنده رود پلاست می باشد که در ادامه قصد داریم کمی بیشتر در مورد آن بدانیم.در این راستا ما مطلبی در مورد شرکت پارس زنده رود تهیه و منتشر گردیم.

تاریخچه پارس زنده رود

با افزایش روز به روز جمعیت کشور و شهرنشینی، شرکت پارس زنده رود پلاست با هدف تولید بهترین لوله و اتصالات در راستای ارتقای صنعت ساختمان سازی، در سال ۱۳۶۵ در شهر اصفهان تاسیس شد. گروه کارخانجات پارس زنده رود در ۴ فاز زیر فعالیت خود را شروع کرد.

 1. تولید اتصالات پی وی سی
 2. تولید لوله های پی وی سی
 3. توسعه ظرفیت تولید لوله و اتصالات و احداث جدید انبار
 4. افزایش تنوع محصولات با تولید لوله های فرعی

پارس زنده رود با به خدمت گرفتن نیروهای متخصص و با تجربه و همچنین به کار گیری مدرن ترین تجهیزات روز دنیا بیش از ۳ دهه فعالیتی عالی داشته باشد. تولیدات پارس زنده رود بالغ بر ۲۰۰ نوع محصول در مساحت ۲۲۰۰۰ متر مربع بوده که با استفاده از بهترین مواد اولیه ساخته شده اند. تمام این ویژگی ها و کیفیت بالای محصولات، گروه کارخانجات پارس زنده رود پلاست توانسته رضایت مصرف کنندگان را همه ساله به دنبال داشته باشد.

ویژگی ها و خط مشی پارس زنده رود

گروه کارخانجات پارس زنده رود پلاست با ویژگی های زیر کار خود را جهت انجام اهداف خود شروع کرد. مدیریت عالی پارس زنده رود و کارکنان با تجربه سهم بسزایی در موفقیت های این برند تولید کننده لوله و اتصالات داشته اند. علاوه بر این کیفیت بالای محصول توانسته نام پارس زنده رود پلاست را جزء معتبرترین شرکت های تولید کننده لوله و اتصالات به ویژه PVC قرار دهد.

 • کسب رضایت کامل مشتریان داخلی و خارجی
 • ارتباط با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی جهت ارتقا کیفی و بهینه سازی خطوط تولید
 • اعتقاد به نیروی انسانی به عنوان اصلی ترین سرمایه های سازمانی
 • افزایش بهره وری در کاهش ضایعات
 • افزایش تولید همراه با کیفیت بالا
 • افزایش تنوع محصولات ساختمانی
 • بهبود مستمر فرآیند ها
 • برنامه ریزی برای.

برای مطالعه ادامه مقاله"پارس زنده رود" به سایتالو آهنمراجعه کنید.

موارد کاربرد لوله مانیسمان

برای تاسیسات ساختمانی خود از کدام لوله های تاسیساتی استفاده کنیم؟

آشنایی با لوله کشی آتش نشانی

انواع محصولات نیوپایپ

برترین برند های تولید کننده لوله های آتش نشانی

معرفی و بررسی انواع لوله های آتش نشانی

برترین های نمایندگی پارس زنده رود 

زنده ,پارس ,تولید ,لوله ,اتصالات ,های ,زنده رود ,پارس زنده ,و اتصالات ,لوله و ,رود پلاست

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

drzanan100 مطالب جالب و خواندنی Meagan's style services724 car30t cosejeflu music-house-kermanshah ferilancer1 cargegesi سایت تخصصی گویندگی و فن بیان