با یک نگاه گذرا می توان به این نکته پی برد که لوله و اتصالات از مهم ترین بخش محصولات ساختمانی و صنعت ساخت و ساز محسوب میشود.در راستای ساخت لوله و اتصالات ، شرکت های زیادی به وجود آمدند که از مهم ترین آنها میتوان به نیوپایپ اصفهان اشاره کرد. گروه کارخانجات نیوپایپ از بزرگترین برند های تولید کننده لوله و اتصالات در کشور می باشد.نمایندگی های زیادی با این شرکت قرارداد بسته اند. منظور از نمایندگی نیوپایپ گروه های صنعتی هستند که محصولات نیوپایپ را به فروش میرسانند در این مقاله قصد داریم تعدادی از برترین های نمایندگی نیوپایپ را نام ببریم .

گروه کارخانجات نیوپایپ

قبل از معرفی و بررسی برترین های نمایندگی نیوپایپ اجازه دهید کمی در مورد خود گروه کارخانجات نیوپایپ بدانیم.در این راستا باید خدمتتون عرض کنم که گروه تجاری گیتی پسند اصفهان در سال ۱۳۷۸ رسما فعالیت خود را شروع نمود که یکی از زیرمجموعه های آن شرکت نیوپایپ بود. نیوپایپ با تجربه بیش از ۲ دهه فعالیت ، امروزه از بزرگترین تولید کننده های لوله و اتصالات به ویژه لول های پنج لایه نیوپایپ می باشد.امروزه برند تجاری نیوپایپ توانسته است با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و متخصصین با تجربه و کارآمد چشم انداز ترسیمی خود مبتنی بر تولیدات لوله واتصالات پنج لایه نیوپایپ را تحقق ببخشید.

برای مطالعه ادامه مقاله نمایندگی نیوپایپ به سایت الو آهن نمایندگی برتر نیوپایپ مراجعه کنید.

موارد کاربرد لوله مانیسمان

برای تاسیسات ساختمانی خود از کدام لوله های تاسیساتی استفاده کنیم؟

آشنایی با لوله کشی آتش نشانی

انواع محصولات نیوپایپ

برترین برند های تولید کننده لوله های آتش نشانی

معرفی و بررسی انواع لوله های آتش نشانی

برترین های نمایندگی پارس زنده رود 

نیوپایپ ,های ,نمایندگی ,گروه ,لوله ,اتصالات ,لوله و ,نمایندگی نیوپایپ ,و اتصالات ,نیوپایپ را ,کارخانجات نیوپایپ ,گروه کارخانجات نیوپایپ

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

ghasedakashegh pikasovvt fakhtehavaye kxhak1234546 وبلاگ پسرانه hotelbartarnet coldcounter زندگی شاد w1org gieligater