انواع محصولات نیوپایپ

گروه تجاری گیتی پسند اصفهان در سال ۱۳۷۸ رسما فعالیت خود را شروع نمود که یکی از زیرمجموعه های آن شرکتنیوپایپبود. نیوپایپ با تجربه بیش از ۲ دهه فعالیت ، امروزه از بزرگترین تولید کننده های لوله و اتصالات به ویژه لول های پنج لایه نیوپایپ می باشد.امروزه برند تجاری نیوپایپ توانسته است با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و متخصصین با تجربه و کارآمد چشم انداز ترسیمی خود مبتنی بر تولیدات لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ را تحقق ببخشید. در ادامه انواعمحصولات نیوپایپرا معرفی و بررسی می کنیم.

زانویی نیوپایپ

زانویییکی از انواع محصولات نیوپایپ است که به دلیل شکل خمیدگی و شباهت به زانوی انسان، نام زانویی به خود گرفته است.از زانویی ها برای تغییر جهت جریان در بین دو لوله استفاده میشود.در سیستم های لوله کشی گاهی نیاز است مسیر لوله ها را تغییر دهیم؛ در این مواقع میتوان از زانویی ها استفاده کرد.برای متصل کردن زانویی ها میتوان از بات فیوژن یا جوش حرارتی بهره برد.

انواع زانویی نیوپایپ از جهت زاویه:

۱) زانویی ۹۰ درجه:

نام دیگر این زانو ، زانویی عمودی می باشد که موجب تغییر زاویه ۹۰ درجه ای حرکت سیال میشود.زانویی ۹۰ درجه می تواند به ۲ صورت شعاع کوتاه و شعاع بلند ساخته شود که هر کدام کاربرد خاص خود را پیدا میکنند.

برای مطالعه ادامه مقاله محصولات نیوپایپ به سایت الو آهن نمایندگی برتر نیوپایپ مراجعه کنید.

موارد کاربرد لوله مانیسمان

برای تاسیسات ساختمانی خود از کدام لوله های تاسیساتی استفاده کنیم؟

آشنایی با لوله کشی آتش نشانی

انواع محصولات نیوپایپ

برترین برند های تولید کننده لوله های آتش نشانی

معرفی و بررسی انواع لوله های آتش نشانی

برترین های نمایندگی پارس زنده رود 

نیوپایپ ,زانویی ,لوله ,انواع ,محصولات ,های ,محصولات نیوپایپ ,زانویی ها ,انواع محصولات ,۹۰ درجه ,و اتصالات ,انواع محصولات نیوپایپ

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

آموزش آنلاین هرچی بخواید nicgiusiger mori-template حسن جمور وکیل پایه یک دادگستری   Benjamin's life abfar-of کار و زندگی در ترکیه khodroyadak ahmadi123