آشنایی با لوله کشی آتش نشانی

لوله کشی آتش نشانی ساختمان، طراحی و اجرای لوله کشی آب آتش نشانی ساختمان مجموعه اقداماتی است که برای مقابله با حریق انجام می شود. طراحی و اجرای تأسیسات آتش نشانی هر ساختمان متناسب با شرایط هر ساختمان انجام می شود.

در زمان آتش سوزی برای کاهش خسارات ناشی از آتش سوزی، مهار به موقع، جلوگیری از پیشروی آتش و به حداقل رساندن ضررهای ناشی از حریق از سیستم اطفاء حریق استفاده می شود. در این مقاله به معرفی و بررسی ل.له کشی آتش نشانی در یک ساختمان می پردازیم.

انواع لوله کشی آتش نشانی

لوله کشی آتش نشانی به روش خشک:

این لوله کشی آتش نشانی دارای لوله های خشک می باشد و آبی در آن وجود ندارد. منبع آب مورد نیاز در لوله کشی این سیستم ها و یا قرقره آتش نشانی، از منابع آب ساختمان تأمین نمی شود.این سیستم از درب ورودی ساختمان شروع شده و دارای انشعاباتی برای وصل کردن شیلنگ و کم و زیاد کردن آب در طبقات مختلف ساختمان است؛ که در زمان اطفاء حریق عملیات آتش نشانی مورد استفاده قرار می گیرد و عملیات اطفا را ساده و مؤثرتر می کند.

در زمان آتش سوزی با اتصال شلنگ های ماشین آتش نشانی به شیر ورودی درب، آب سیستم تأمین شده و آب از طریق انشعابات وارد طبقات مختلف ساختمان می شود. در دو طرف جعبه آتش نشانی 4 سوراخ در بالا و پایین جعبه وجود دارد، معمولاً سوراخ بالا مربوط به لوله کشی آتش نشانی خشک می باشد.

برای مطالعه ادامه مقاله لوله کشی آتش نشانی به سایت الو آهن نمایندگی تاسیسات مراجعه کنید.

موارد کاربرد لوله مانیسمان

برای تاسیسات ساختمانی خود از کدام لوله های تاسیساتی استفاده کنیم؟

آشنایی با لوله کشی آتش نشانی

انواع محصولات نیوپایپ

برترین برند های تولید کننده لوله های آتش نشانی

معرفی و بررسی انواع لوله های آتش نشانی

برترین های نمایندگی پارس زنده رود 

آتش ,کشی ,لوله ,ساختمان ,آب ,حریق ,آتش نشانی ,لوله کشی ,کشی آتش ,می شود ,نشانی به ,طبقات مختلف ساختمان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

آموزش والیبال harmoniokbaran amol-zombie-films unenvoipel andazelox aslox unfedbackre Joyce's collection mmigcounfeka درباره خودم ودوستان