برای تاسیسات ساختمانی خود از کدام لوله های تاسیساتی استفاده کنیم؟

یکی از المان های اساسی که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند، لوله های تاسیساتی هستند. همان طور که میدانید استفاده از لوله های تاسیساتی به منظور انتقال سیالات و گاز صورت می گیرد. آنچه که در تقسیم بندی لوله های تاسیساتی نقش دارد، جنس لوله می باشد.

ساخت لوله ها با در نظر گرفتن استانداردهای لازم صورت می گیرد. آنچه که در تعریف استاندارد برای ساخت لوله های تاسیساتی نقش دارد، شرایطی هم چون دما، فشار، رنگ، سایز و غیره می باشد. علاوه بر جنس لوله ها و مواد تشکیل دهنده آن ها، کاربرد لوله نیز می تواند در تقسیم بندی آن نقش داشته باشد. برای آشنایی با انواع لوله ها و مقایسه انواع لوله های تاسیساتی، در ادامه با ما همراه باشید.

انواع لوله های تاسیساتی

همان گونه که در بالا اشاره شد، لوله های تاسیساتی بر اساس جنس و مواد سازنده آن ها به انواع مختلفی تقسیم بندی شده و شامل موارد زیر می باشند:

  1. لوله های تاسیساتی فی
  2. لوله های تاسیساتی غیر فی

در ادامه به بیان توضیحات بیشتر در مورد هر یک می پردازیم.

برای مطالعه ادامه مقاله لوله های تاسیساتی به سایت الو آهن نمایندگی برتر تاسیسات مراجعه کنید.

موارد کاربرد لوله مانیسمان

برای تاسیسات ساختمانی خود از کدام لوله های تاسیساتی استفاده کنیم؟

آشنایی با لوله کشی آتش نشانی

انواع محصولات نیوپایپ

برترین برند های تولید کننده لوله های آتش نشانی

معرفی و بررسی انواع لوله های آتش نشانی

برترین های نمایندگی پارس زنده رود 

لوله ,های ,تاسیساتی ,ها ,انواع ,استفاده ,لوله های ,های تاسیساتی ,که در ,تقسیم بندی ,لوله ها ,تاسیساتی استفاده کنیم؟ ,برای تاسیسات ساختمانی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم جایروس کلینیک لینک یاب - لینکدونی گروه و کانال تلگرام gopiweb hophahomi دریم کچر pikasotarhicn transparentballprice amoozeshdmc maxmarket