موارد کاربرد لوله مانیسمان

قبل از بررسی انواع کاربرد لوله مانیسمان لازم میدانم نگاهی به تاریخچه و تعریف لوله های مانیسمان داشته باشیم. لوله مانیسمان برای اولین بار توسط برادران مانیسمان اختراع شد و علت این نام گذاری نیز همین است.

کاربرد لوله مانیسمان

کاربرد لوله مانیسمان

در میان لوله های موجود در بازار لوله های بدون درز اهمیت و کاربرد بسیاری دارند. این نوع از لوله ها روش ساخت ویژه خود را دارند و به دلیل نبود درز در آن ها، در صنایع حساس به کاربرده می شوند.

در صنعت، لوله های مختلف اعم از لوله های فولادی، لوله های ضدزنگ (استنلس استیل)، لوله آلیاژ و لوله بویلر وجود دارد. لوله مانیسمان که به آن لوله بدون درز نیز گفته می شود لوله ای است که روش تولید و ساخت آن به نحوی است که بدنه ای یکدست و بدون درز دارد و هیچ نوع جوش کاری بر روی آن صورت نگرفته است.

لوله مانیسمان، نوعی لوله فولادی بدون درز است که در صنایع برای نصب در سیستم های لوله کشی و تأسیسات مورد استفاده قرار می گیرد. برای تولید لوله مانیسمان بر خلاف سایر انواع لوله فی و لوله های فولادی درزدار، از روش جوشکاری استفاده نمی شود.

تولید این لوله ها به شیوه مخصوصی در کارخانه انجام می شود. این دسته از لوله های فولادی کاربردهای وسیعی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی دارند.

برای مطالعه ادامه مقاله کاربرد لوله مانیسمان به سایت الو آهن نمایندگی تاسیسات برتر مراجعه کنید.

موارد کاربرد لوله مانیسمان

برای تاسیسات ساختمانی خود از کدام لوله های تاسیساتی استفاده کنیم؟

آشنایی با لوله کشی آتش نشانی

انواع محصولات نیوپایپ

برترین برند های تولید کننده لوله های آتش نشانی

معرفی و بررسی انواع لوله های آتش نشانی

برترین های نمایندگی پارس زنده رود 

لوله ,مانیسمان ,های ,کاربرد ,درز ,روش ,لوله های ,لوله مانیسمان ,کاربرد لوله ,بدون درز ,از لوله

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

amin-movie menthirdtenbio etashrie shamimyasp golesorkhnaderi پانوراما rabatudstyre کتابخانه عمومی بقیة الله الاعظم (عج) سین معرفی تخفیف ها تفریحات سالم